Рус Укр Eng
27 января пн. 19:00

Хор ім. Г. Верьовки. Різдвяна програма

120-350 грн

Житомирский академический украинский музыкально-драматический театр Ивана Кочерги
г. Житомир, пл. Соборная, 6
Купить билет
120-350 грн
Купить билет
До события осталось 97 дней 3 часа 42 минуты
Хор ім. Г. Верьовки. Різдвяна програма
Продолжительность события — 120 минут.
19:00 27 января
Житомирский академический украинский музыкально-драматический театр Ивана Кочерги
г. Житомир, пл. Соборная, 6

О событии

Концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки «Різдво іде по світу»

Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки вперше презентує великий святковий концерт «Різдво іде по світу».

В його програмі оригінальне виконання етнічно-фольклорних композицій в поєданні з вокально-хореографічнми сценами, в яких народні мотиви вдало синтезуються із сучасними прийомами композиторського письма та аранжування.

Прозвучить не тільки легендарний «Щедрик», а й найкращі різдвяні пісні інших народів світу. Завдяки сучасним декораціям та відео-ефектам, гості концерту поринуть в справжню різдвяну казку.

Існує дуже добра традиція в ці святкові дні — ходити в гості з колядою. Тож Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки запрошує усіх приєднатися до неймовірної події — концерту «Різдво іде по світу» і заколядувати разом, поринувши у світ вокальної та танцювальної культури України.

Глядач гарантовано отримає гарний настрій та позитивні емоції. А це дуже важливо, адже з Вашими щирими почуттями, до Вас в дім прийдуть Господні благословення, мир, радість та любов.

Хор Верьовки — найбільший український професійний хоровий колектив, який з 11 вересня 1943 року тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське музичне мистецтво.

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ