Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Житомир
26 березня пт. 19:00

ХОР ВЕРЬОВКИ. ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ

Ціна: 120-240 грн

Новоград-Волинський Палац культури ім. Лесі Українки
м. Новоград-Волинський, площа Лесі Українки, 9
Купити квиток
120-240 грн
Купити квиток
До події залишилося 119 днів 8 годин 6 хвилин
ХОР ВЕРЬОВКИ. ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ
Тривалість події — 120 хвилин.
19:00 26 березня
Новоград-Волинський Палац культури ім. Лесі Українки
м. Новоград-Волинський, площа Лесі Українки, 9

Про подію

Хор Верьовки - ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ в Новград-Волинському

Концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки «Ювілейний концерт»

Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки вперше презентує великий святковий концерт «Ювілейний концерт 75 років з вами».

В його програмі оригінальне виконання етнічно-фольклорних композицій в поєданні з вокально-хореографічнми сценами, в яких народні мотиви вдало синтезуються із сучасними прийомами композиторського письма та аранжування.

Прозвучить не тільки легендарний «Щедрик», а й найкращі різдвяні пісні інших народів світу. Завдяки сучасним декораціям та відео-ефектам, гості концерту поринуть в справжню різдвяну казку.

Існує дуже добра традиція в ці святкові дні – ходити в гості з колядою. Тож Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки запрошує усіх приєднатися до неймовірної події – концерту «Різдво іде по світу» і заколядувати разом, поринувши у світ вокальної та танцювальної культури України.

Глядач гарантовано отримає гарний настрій та позитивні емоції. А це дуже важливо, адже з Вашими щирими почуттями, до Вас в дім прийдуть Господні благословення, мир, радість та любов.

Хор Верьовки – найбільший український професійний хоровий колектив, який з 11 вересня 1943 року тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське музичне мистецтво.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення