Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Собаче серце
20 вересня 2021 пн. 19:00

Собаче серце

Ціна: 190-350 грн

Житомирський обласний телецентр
м. Житомир, вул. Театральна, 7
Купити квиток
190-350 грн
Купити квиток
До події залишилося 1 день 14 годин 44 хвилини
Собаче серце
Тривалість події — 120 хвилин.
19:00 20 вересня
Житомирський обласний телецентр
м. Житомир, вул. Театральна, 7

Про подію

Собаче серце в Житомирі

Дія геніальної фантасмагорії М. Булгакова відбувається в 20-і роки в радянській Росії, в самий розпал будівництва соціалізму. Відомий московський професор Пилип Пилипович Преображенський вирішується на експеримент по пересадці сім’яних залоз і гіпофіза померлого бомжа, п’яниці і хулігана Клима Чугункина милому собаці Шарику, знайденому на вулиці. Олюднення сталося, але експеримент, на жаль, не вдався.

Замість доброї собаки на світло з’являється потворний, тупий і агресивний Поліграф Поліграфович Шаріков, який успадкував від свого «донора» лише погані риси. Але це не завадило йому чудово адаптуватися в соціалістичної дійсності і навіть стати начальником підвідділу очищення Москви від бродячих тварин. Шариков перетворює життя професора Преображенського і мешканців його квартири на справжнє пекло.

Підбурюваний головою будинкового комітету Швондер, він пише доноси на свого «творця», вимагає виділити йому житлоплощу і навіть загрожує револьвером. Професору нічого не залишається, як визнати експеримент невдалим і повернути Шарикова в його первісний стан.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення