Категорії Інформація
Каси Додати подію
Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен
04 жовтня 2026

Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен

Ціна: 490-890 грн

Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера
м. Житомир, вул. Пушкінська, 26
Купити квиток
490-890 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен"

Тривалість події — 90 хвилин.
04 жовт., неділя
Музика при свічках: Людов...
Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен
04 жовтня, 17:00 Київ 490-990 грн Купити
04 жовтня, 19:00 Київ 490-990 грн Купити
05 жовтня, 19:00 Вінниця 490-890 грн Купити
06 жовтня, 19:00 Рівне 490-890 грн Купити
07 жовтня, 19:00 Луцьк 490-890 грн Купити
08 жовтня, 19:00 Хмельницький 490-890 грн Купити
09 жовтня, 19:00 Тернопіль 490-890 грн Купити
11 жовтня, 18:00 Коломия 490-890 грн Купити
12 жовтня, 19:00 Івано-Франківськ 490-890 грн Купити
13 жовтня, 19:00 Кам'янець-Подільський 490-890 грн Купити
14 жовтня, 19:00 Трускавець 490-890 грн Купити
17 жовтня, 18:00 Біла Церква 490-890 грн Купити
20 жовтня, 19:00 Чернівці 490-890 грн Купити
21 жовтня, 19:00 Мукачево 490-890 грн Купити
22 жовтня, 19:00 Ужгород 490-890 грн Купити
24 жовтня, 18:00 Одеса 540-890 грн Купити
25 жовтня, 18:00 Миколаїв 490-890 грн Купити
26 жовтня, 18:00 Кривий Ріг 490-890 грн Купити
27 жовтня, 18:00 Дніпро 490-890 грн Купити
28 жовтня, 18:00 Кропивницький 490-890 грн Купити
29 жовтня, 19:00 Черкаси 490-890 грн Купити
30 жовтня, 18:00 Кременчук 490-890 грн Купити
31 жовтня, 18:00 Полтава 490-890 грн Купити

Про подію

Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен у Житомирі!

4 жовтня 2026 року в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбудеться концерт “Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен” у Житомирі.

Концерт “Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен” у Житомирі обіцяє стати однією з найромантичніших та найтепліших подій осені. Це не просто музичний вечір, а справжній сеанс емоційного перезавантаження та естетичної насолоди.

Завдяки напівтемряві та сотням м'яких вогників створюється особливий інтимний простір. Зникає відчуття великого натовпу — здається, що музиканти грають особисто для вас. 

Концерт “Музика при свічках”

 

На глядачів чекає живе виконання знакових саундтреків до стрічок “Амелі” та “1+1” від майстрів української сцени. Це буде справжня музична медитація. Завдяки затишним сутінкам залу та неквапливому ритму неокласичної музики ви зможете повністю розслабитися та побути наодинці зі своїми думками.

Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера є найстарішим театром на території України та має унікальні акустичні властивості. Живий звук фортепіано та струнних інструментів у цих стінах звучатиме надзвичайно глибоко, об'ємно та чисто, проймаючи до глибини душі. 

Щоб потрапити на концерт “Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен” у Житомирі, купуйте квитки на нашому сайті. Ще більше концертів на афіші Житомира шукайте у нас на сайті.



Попереднє замовлення
Заявка на промо-код
Сповістити мене про старт продажів